Bezpłatna Wycena

Bezpłatna Wycena w ciągu 48h

Podaj swoje wstępne wymagania dotyczące wynajmu sprzętu lub wykonania usługi

Porównaj naszą ofertę cenową z innymi firmami. Oferujemy największą i najnowocześniejszą flotę podnośników do wynajęcia od ręki wraz wykwalifikowaną i przeszkoloną kadrą oraz dodatkowo transportem w dowolne miejsce w Polsce i Europie.

Podaj nam możliwie jak najwięcej informacji o Twoim zleceniu, bądź wstępnym zapytaniu. Ważne są dla nas informacje na ile dni chcielibyście Państwo wynająć nas sprzęt, gdzie znajduje się lokalizacja zlecenia, na jakiej maksymalnie wysokości miałby operować dźwig. Ile potrzebne jest ton udźwigu? lub skąd, dokąd ma być przewieziony towar.

Sprawdź i Porównaj Nasze Ceny

Wstępna Wycena

W czym się wyróżniamy od konkurencji?

Do żadnego zlecenia nie podchodzimy szablonowo. Pogłębiamy wiedzę z zakresu szkoleń, zdobywania certyfikatów i nowoczesnych technologii w budownictwie .
Przyzwyczajamy się do pracowników i klientów. Bezpieczeństwo w trakcie pracy jest dla nas zawsze ważniejsze niż zysk .
Nasze realizacje były wykonywana już praktycznie w każdym powiecie w Polsce. Gwarancja i przejrzysta umowa to dla nas podstawa w biznesie.
Transparentność, Gwarancja i Przejrzystość to standardowy etap przy współpracy z partnerami.
Przez ponad 18 lat powtarzamy część tych samych usług w sposób scgematyczny. Znamy gotowe rozwiązania dla firm w tej dziedzinie biznesu.
Ważne są dla Ciebie referencje i udokumentowane realizacje? Zapytaj nas bezpośrednio o nie a przedstawimy Tobie większość zrealizowanych kontraktów.

Zadzwoń do Nas jeśli nie chcesz czekać na wycenę. Podamy Tobie telefonicznie przybliżony koszt realizacji.

Telefony

tel. fax: +48 243 660 661
Marcin Zielonka: +48 606 273 143
Marek Domiński: +48 692 422 166

Email

marek@dzwig-mar.pl
marcin@dzwig-mar.pl