Liebherr LTM 1060

Dźwig Samojezdny Liebherr LTM 1060

Specyfikacja do ściągniecia w formie .pdf

Szczegóły

Max. Udźwig 60 t.
Wysięgnik teleskopowy 42 m.
Wysięgnik kratowy 17 m.
Całkowita długość wysięgnika 59 m.
Liczba osi 4, Skrętnych - 4.

Opis

Prezentujemy Państwu dźwig, który dysponuje wyjątkowo długim ramieniem. Wszystkie modele nowoczesnych żurawi samojezdnych serii Liebherr LTM 1060 wyposażone są w specjalne wsporniki boczne, które pozwalają skutecznie zabezpieczyć je przed ewentualnym przechyłem w trakcie podnoszenia ładunku. Wsporniki działają niezależnie od siebie, co pozwala na bezpieczne ustawienie żurawia nawet na terenie o zróżnicowanym ukształtowaniu.

Istotnym atutem prezentowanego tutaj żurawia jest także jego wyjątkowa siła udźwigu, która sięga aż 60 ton. Liebherr LTM 1060 to dźwigi w pełni dyspozycyjne, sprawne technicznie oraz całkowicie zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawnymi, czego potwierdzeniem są aprobaty techniczne oraz zgodność ze standardami, takimi jak normy DIN oraz ISO. Zapewniamy, że praca z wykorzystaniem prezentowanego tu modelu żurawia cechuje się najwyższym poziomem bezpieczeństwa.

Ze szczegółową specyfikacją dźwigu Liebherr LTM 1050 mogą się Państwo zapoznać poprzez lekturę karty technicznej pojazdu, która znajduje się na dole tej strony. Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi wynajmu dźwigów. Zapewniamy, że wszystkie oferowane przez nas pojazdy są w pełni sprawne i pozwalają na efektywną pracę przy różnego typu inwestycjach budowlanych.