Dźwigi Gąsienicowe

Dźwigi Gąsienicowe - Wynajem | Usługi

Wynajem dźwigów terenowych, gąsienicowych
Skorzystaj z usług naszego przedsiębiorstwa, gdzie oferujemy szeroki wybór sprzętów szczególnie przydatnych podczas prowadzenia prac budowlanych na dużych wysokościach. Wynajmiesz u nas między innymi dźwig terenowy i gąsienicowy, a także samojezdny. Pozwolą one Ci na sprawne, wygodne stawianie i remontowanie budynków, a także przemieszczanie wszelkiego typu ładunków. Zobacz naszą ofertę, gdzie bez problemu dostaniesz żuraw:

Dźwigi Gąsienicowe

Podczas budowy nierzadko trzeba przenieść materiały z miejsca na miejsce. W tym pomoże dźwig gąsienicowy Liebherr LTR 1100 o pełnej mocy do 100 ton. Wynajmij jeden z naszych żurawi, dzięki którym postawisz solidny dom, blok lub innego rodzaju budynek. Jego zwrotność ułatwia manewrowanie nawet na niewielkim i wymagającym obszarze.

Dźwigi Terenowe

Planujesz właśnie budowę i potrzebujesz wydajnego, a przede wszystkim solidnego sprzętu? Właśnie u nas wynajmiesz dźwig terenowy, dzięki któremu wszystkie prace budowlane wykonasz z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, a także wyjątkowo sprawnie i wygodnie. Nasze żurawie doskonale sprawdzają się na ograniczonym i trudnym obszarze.

Wynajmujemy żurawie solidnych i popularnych marek.


Poszukujesz sprzętu, dzięki któremu bez żadnych problemów przemieścisz wszelkiego rodzaju ładunki? Koniecznie zdecyduj się na wynajem naszych dźwigów terenowych, gąsienicowych i samojezdnych. Bez względu na to, czy wynajmujesz je jako osoba prywatna czy firma – z całą pewnością sprawdzą się one w prowadzonych przez Ciebie działaniach.

Czeka na Ciebie niezwykle bogaty wybór żurawi, gdzie dominują w głównej mierze takie marki, jak: Liebherr, Grove i Terex.
Dzięki nim zapewnisz sobie i swojej firmie wygodę prowadzenia prac na najwyższym poziomie. Dodatkowym atutem skorzystania z naszych produktów jest niezwykle atrakcyjna, współmierna do jakości oferowanych urządzeń cena.

Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby oferować żurawie solidne i bezawaryjne. Ich największymi atutami są przede wszystkim zwrotność, jak i gabaryty – właśnie te cechy umożliwiają wykonywanie pracy na względnie niewielkich, wymagających obszarach.

Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski! Jako firma wynajmująca dźwigi gąsienicowe, terenowe i samojezdne zdobyliśmy uznanie w polskiej branży budowlanej. Jeśli więc jesteś również zainteresowany skorzystaniem z naszej oferty, zapraszamy do siedziby przedsiębiorstwa w Płocku, gdzie czeka na Ciebie zespół wykwalifikowanych pracowników. Zajmujemy się nie tylko wynajmowaniem dźwigów terenowych, gąsienicowych, a także samojezdnych, ale również doradztwem w wyborze takiego, który będzie idealnie pasował do przeprowadzanych przez Ciebie prac.