Przedsiębiorstwo Budowlano-Remontowo-Usługowe DŹWIG-MAR S.C.

Tel. (24) 366 06 61, E-mail: marek@dzwig-mar.pl,
Adres Bazy:Nowa Biała 64/4, 09-411 Płock, woj. mazowieckie,
NIP: 7742771446
Dodatkowe numery telefonów
Marcin Zielonka - 606 273 143
Marek Domiński - 692 422 166

O firmie

Firma „Dźwig-Mar” jest dynamicznie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji . Funkcjonujemy na rynku usług dźwigowo-podnośnikowych od roku 2003. Głównym celem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług dźwigowych żurawiami samochodowymi LIEBHERR o udźwigu od 30 do 500 ton. 

Posiadamy w swoich zasobach podnośniki koszowe o wysokości podnoszenia od 18 do 32m , samochody ciężarowe , a także extractor do montażu i demontażu wymienników ciepła o sile uciągu 35 ton. 

Jako firma z długoletnim doświadczeniem oferujemy wysokiej jakości usługi dźwigowe po bardzo konkurencyjnych cenach . Będąc profesjonalistami w swoim fachu oferujemy najlepszy sprzęt , który sprosta najwyższym wymaganiom dotyczącym przepisów transportowych oraz zgodnych z wymogami UTD i poradzi sobie z najpoważniejszymi wyzwaniami. 

Naszą Firmę cechuje również elastyczność , solidność i precyzyjność , niezwykle wykwalifikowana kadra oraz mobilność –jesteśmy dostępni 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Jesteśmy otwarci na wszelkie zawodowe wyzwania i z przyjemnością podejmiemy się wykonania zleconych przez Państwa projektów , nawet tych najbardziej skomplikowanych. 

Pracujemy z największymi i dla największych , budujemy farmy wiatrowe jak również prowadzimy prace na terenie PKN Orlen S.A. , transportujemy wielkogabarytowe materiały , pracujemy przy budowach mostów i dróg oraz wielu specjalistycznych budowli na terenie całej Polski i za granicą. 

Naszymi klientami są zarówno firmy prywatne różnych branż , jak również instytucje i przedsiębiorstwa państwowe. Nie boimy się trudnych zadań , ponieważ zawsze im sprostamy . Dzięki takiemu podejściu , firma „Dźwig-Mar” osiągnęła tak wysoką pozycję na rynku usług dźwigowych oraz renomę w branży. 

Gwarantujemy najwyższą jakość usług profesjonalnym sprzętem i wykwalifikowaną obsługę oraz indywidualne podejście do klienta.