Przedsiębiorstwo Budowlano-Remontowo-Usługowe DŹWIG-MAR S.C.

Tel. (24) 366 06 61, E-mail: marek@dzwig-mar.pl,
Adres Bazy:Nowa Biała 64/4, 09-411 Płock, woj. mazowieckie,
NIP: 7742771446
Dodatkowe numery telefonów
Marcin Zielonka - 606 273 143
Marek Domiński - 692 422 166

Oferta

Głównym elementem naszej działalności jest sprzedaż oraz wynajem urządzeń dźwignicowych. W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim:

 • żurawie,
 • podnośniki,
 • ekstraktory,
 • transport maszyn, a także pojazdów budowlanych.
Oferowany sprzęt

Bez względu na to czy prowadzisz swoją firmę czy wolisz prowadzić pewne prace prywatnie, z całą pewnością zainteresuje Cię oferta, którą przygotowała nasza firma z Płocka. Zajmujemy się wynajmowaniem żurawi szosowo-terenowych, podnośników montażowych oraz ładowarek teleskopowych, a także pojazdów przeznaczonych do przewozu materiałów budowlanych. Innymi słowy – u nas znajdziesz wszystko, co tylko Ci potrzebne zarówno podczas budowy, jak i podczas innych działań technicznych. Z naszymi maszynami przemieścisz wszelkiego typu ładunki, zarówno te bardzo ciężkie, jak i lżejsze. W szczególności sprzęty świetnie nadają się do transportu wszelkiego rodzaju materiałów i surowców.

W naszej ofercie znajdziesz znane i popularne marki, które królują na rynku urządzeń budowlanych od wielu lat. Dlatego dostaniesz u nas żurawie, dźwigi, pojazdy oraz podnośniki takich marek jak:

 • Liebherr,
 • Grove,
 • Terex,
 • Manitou,
 • Mutitel,
 • Scania,
 • Man,
 • Volvo,
 • New Holland,
 • Cat.
Różnorodność oferty

Zastanawiasz się, które z urządzeń wybrać? Musisz wiedzieć, że poza dźwigami, żurawiami, pojazdami i podnośnikami oferujemy również doradztwo! Dlatego wystarczy, że przyjdziesz do naszej firmy w Płocku lub zadzwonisz, a wykwalifikowana kadra pracowników zajmie się poleceniem takiego sprzętu, z którego z całą pewnością będziesz zadowolony.

Prowadzimy wynajem urządzeń, które cechują się przede wszystkim bezawaryjnością. Staramy się, aby zadowolić naszych Klientów i oszczędzić im niepotrzebnych nerwów, a także stresu. Jeszcze się zastanawiasz czemu powinieneś wybrać sprzęt oferowany na wynajem właśnie u nas? Pomoże Ci on w pracy usprawniając wiele działań wykonywanych podczas budowy, remontów i wielu innych działań. Inwestując w nas masz gwarancję sprawnie i bezproblemowo wykonywanych prac. Dodatkowo nasze podnośniki, dźwigi oraz pojazdy doskonale dostosowują się do działania na niewielkim, trudnym terenie.

Żurawie


Nasza flota specjalistycznych pojazdów składa się z wielu solidnych, wytrzymałych maszyn renomowanego producenta LIEBHERR. W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór pojazdów o zróżnicowanych parametrach technicznych i odmiennej sile udźwigu. Zapewniamy, że wszystkie żurawie cechują się całkowitą zgodnością z obowiązującymi normami DIN i ISO, co świadczy o ich wysokiej funkcjonalności.

Pełna oferta...

Podnośniki


W naszej ofercie posiadamy podnośniki cenionych producentów, takich jak Bumar, Multitel czy Ruthmann. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy sprzęt o różnej wysokości podnoszenia oraz zakresie wychylenia bocznego. W zależności od Państwa potrzeb umożliwiamy wynajem maszyn z wysięgnikiem nożycowym lub teleskopowym. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Pełna oferta...

Transport


Do naszej dyspozycji posiadamy profesjonalne, niskopodwoziowe naczepy, przyczepy, koparko-ładowarki i inne specjalistyczne pojazdy, które sprawiają, że nasze usługi cechują się najwyższym poziomem obsługi. Oferowany przez nas transport materiałów budowlanych, maszyn i kontenerów realizujemy terminowo i niezwykle precyzyjnie, a przy tym proponujemy konkurencyjne ceny.

Pełna oferta...

Ekstraktor


Oferujemy wynajem profesjonalnego urządzenia, dzięki któremu wyciąganie i montaż wkładów o wadze nawet do 35 ton przestaje być problemem. Ekstraktor wyposażony jest w zdalny panel sterowania, który znacznie ułatwia jego obsługę. Innowacyjny system hydrauliczny automatycznie zmienia zakres siły ciągnącej i dopasowuje ją do aktualnej prędkości przesuwu.

Pełna oferta...