Przedsiębiorstwo Budowlano-Remontowo-Usługowe DŹWIG-MAR S.C.

Tel. (24) 366 06 61, E-mail: marek@dzwig-mar.pl,
Adres Bazy:Nowa Biała 64/4, 09-411 Płock, woj. mazowieckie,
NIP: 7742771446
Dodatkowe numery telefonów
Marcin Zielonka - 606 273 143
Marek Domiński - 692 422 166

Oferta

Głównym elementem naszej działalności jest sprzedaż oraz wynajem urządzeń dźwignicowych. W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim:

  • żurawie,
  • podnośniki,
  • ekstraktory,
  • transport maszyn, a także pojazdów budowlanych.
Oferowany sprzęt

Głównym elementem wśród naszych propozycji budowlanych są maszyny produkowane przez firmę Liebherr, choć posiadamy również urządzenia przedsiębiorstw:

  • Bumar,
  • Ruthmann,
  • Scania,
  • Man.
Różnorodność oferty

Posiadamy maszyny, które są zróżnicowane pod względem przede wszystkim marki, wymiarów , a także zastosowania. Są to również pojazdy, których konstrukcja jest w stanie wytrzymać zróżnicowane obciążenia, w zależności od przeznaczenia i wielkości prowadzonej budowy, a także jej rodzaju. Naszymi klientami są zarówno wielkie przedsiębiorstwa, jak i klienci indywidualni.

Żurawie


Nasza flota specjalistycznych pojazdów składa się z wielu solidnych, wytrzymałych maszyn renomowanego producenta LIEBHERR. W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór pojazdów o zróżnicowanych parametrach technicznych i odmiennej sile udźwigu. Zapewniamy, że wszystkie żurawie cechują się całkowitą zgodnością z obowiązującymi normami DIN i ISO, co świadczy o ich wysokiej funkcjonalności.

Pełna oferta...

Podnośniki


W naszej ofercie posiadamy podnośniki cenionych producentów, takich jak Bumar, Multitel czy Ruthmann. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy sprzęt o różnej wysokości podnoszenia oraz zakresie wychylenia bocznego. W zależności od Państwa potrzeb umożliwiamy wynajem maszyn z wysięgnikiem nożycowym lub teleskopowym. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Pełna oferta...

Transport


Do naszej dyspozycji posiadamy profesjonalne, niskopodwoziowe naczepy, przyczepy, koparko-ładowarki i inne specjalistyczne pojazdy, które sprawiają, że nasze usługi cechują się najwyższym poziomem obsługi. Oferowany przez nas transport materiałów budowlanych, maszyn i kontenerów realizujemy terminowo i niezwykle precyzyjnie, a przy tym proponujemy konkurencyjne ceny.

Pełna oferta...

Ekstraktor


Oferujemy wynajem profesjonalnego urządzenia, dzięki któremu wyciąganie i montaż wkładów o wadze nawet do 35 ton przestaje być problemem. Ekstraktor wyposażony jest w zdalny panel sterowania, który znacznie ułatwia jego obsługę. Innowacyjny system hydrauliczny automatycznie zmienia zakres siły ciągnącej i dopasowuje ją do aktualnej prędkości przesuwu.

Pełna oferta...