Przedsiębiorstwo Budowlano-Remontowo-Usługowe DŹWIG-MAR S.C.

Tel. (24) 366 06 61, E-mail: marek@dzwig-mar.pl,
Adres Bazy:Nowa Biała 64/4, 09-411 Płock, woj. mazowieckie,
NIP: 7742771446
Dodatkowe numery telefonów
Marcin Zielonka - 606 273 143
Marek Domiński - 692 422 166

Transport HDS

Wykonujemy dla naszych klientów usługi obejmujące transport urządzeń dźwignicowych, a także materiałów budowlanych lub kontenerów. Posiadamy w naszej ofercie aż 9 pojazdów posiadających taką funkcję. Wśród dostępnych marek są przede wszystkim auta firm:

 • Scania – pojazdów tej marki posiadamy w naszej ofercie aż 6,
 • Man,
 • Fentd,
 • Cat.

Zróżnicowanie

Oferowane pojazdy charakteryzują się chociażby zróżnicowaną ładownością, wynoszącą od 20 do nawet 60 ton. Urządzenia te cechują się również odmienną długością, która w zależności od wybranego pojazdu wynosić może od 6,5 do nawet 22 metrów. W przypadku różnych maszyn, do wykonywania usług transportowych stosowane są zróżnicowane rodzaje platform, w tym chociażby:

 • przyczepy i naczepy niskopodwoziowe,
 • koparko-ładowarki,
 • naczepy z platformą rozciąganą.

Lp

Marka

Rodzaj platformy

Ładowność

Długość

1.

SCANIA  szt. 3

Naczepa platforma rozciągana do 21m

40 T

Podstawowa 

13,6 m

2.

MAN

Naczepa niskopodwoziowa

60 T

22 m

3.

SCANIA

szt. 3

Przyczepa

 

28T

13,6 m

4.

Ciągnik FENTD

Przyczepa niskopodwoziowa

20T

8 m

5.

CAT

Koparko-ładowarka

-

Ramię

6,5 m

Kucie

Stale rozbudowywana przez nas flota pojazdów składa się m.in. z aut z hydraulicznym dźwigiem samochodowym, który doskonale sprawdza się w trakcie sprawnego załadunku i rozładunku przewożonych materiałów. W ten sposób możemy realizować dla Państwa zarówno usługi transportowe, jak i rozładunkowe. Od samego początku działalności priorytetem stało się dla nas stworzenie takiej oferty, która byłaby w stanie odpowiedzieć na nawet najbardziej specjalistyczne i nieszablonowe wymagania naszych klientów. Dzisiaj, kiedy w naszym parku maszynowym znajdują się pojazdy z hydraulicznym dźwigiem samochodowym, wiemy, że transport HDS możemy realizować sprawnie, precyzyjnie, terminowo oraz przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Ponadto pragniemy zaznaczyć, że nasze pojazdy zostały wyposażone w dźwigi o stosunkowo dużej sile udźwigu. Z pewnością poradzą więc sobie z załadunkiem i rozładunkiem materiałów budowlanych. Oczywiście w ramach realizacji usługi transportu HDS mogą Państwo skorzystać także ze wsparcia naszych doświadczonych operatorów sprzętu transportowo-budowlanego.

Transport maszyn

Ofertę usługową przygotowywaliśmy pod katem potrzeb zgłaszanych nam przez Klientów. Dlatego też transport HDS nie obejmuje jedynie przewozu oraz pomocy rozładunkowej materiałów budowlanych. Realizujemy także transport HDS maszyn. Są to przede wszystkim niewielkich rozmiarów koparki, jak i sprzęt wielkogabarytowy. Nasza flota pojazdów transportowych jest rozbudowana i składa się z wyjątkowo nowoczesnych modeli. Jesteśmy więc w stanie podjąć się logistycznego przygotowania przewozu maszyn o niestandardowych wymiarach. Usługi realizowane przy udziale hydraulicznego dźwigu samochodowego cechują się sprawnym załadunkiem oraz rozładunkiem sprzętu, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Pragniemy zapewnić, że każde zlecenie realizujemy w sposób indywidualny – dopasowując się zarówno do specyfiki ładunku, jak i oczekiwań zleceniodawcy.

Transport kontenerów

Nowoczesna flota pojazdów z hydraulicznym dźwigiem samochodowym pozwala nam realizować usługi na najwyższym poziomie. Transport HDS obejmuje więc zarówno przewóz maszyn i materiałów budowlanych, jak i kontenerów. Pełna funkcjonalność dźwigów hydraulicznych oraz ich doskonałe parametry udźwigu sprawiają, że zarówno załadunek, jak i rozładunek odbywa się w możliwie jak najkrótszym czasie. W ramach usługi transportu HDS kontenerów podejmujemy się przewozu kontenerów:

 • morskich
 • socjalnych
 • handlowo-usługowych
 • budowlanych
 • biurowych
 • magazynowych
 • specjalistycznych

W trakcie załadunku, przewozu oraz podczas rozładunku nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie doświadczonej kadry operatorskiej, która zatroszczy się m.in. o odpowiednie zabezpieczenie ładunku na czas planowanej podróży.